Telky se šasim C41

S tímto šasim jsem se setkal u několika různých televizorů prodávané pod různými názvy. Daewoo s tímto šasim vystřídala v naší rodině někdy těsně po revoluci Electronica 24. Sloužila nám do roku 1996, kdy odešlo vn-ko a naši koupili TVP Panasonic TX-21MD1C.

PROFEX-Přenosná barevná televize z počátku 90-tých let. Ochranné sklo obrazovky, napěťová syntéza. Dálkové ovládání. Našel jsem ji na jaře 2007 u kontejneru na sklo a dokonce i s ovladačem. Nyní po opravě zdroje plně funkční, zánovní obrazovka. Nejspíše ji vyměním s kámošem za nějakého lampáka.

       

Audio Sonic- V podstatě profex s větší obrazovkou a AV vstupem. Bohužel byly v háji trimry na vn-ku, jak s tim nekdo kroutil jak o závod, (dokonce si na to vyřízl i zadní dekl). Proto je na díly...

   

Crown CTV2037VR - Další telka se shodným šáskem. Nejspíše zakoupená v německu a k nám dovezena (pouze CCIR, OIRT dobastleno). Dostal jsem jí i s návodem :). Byla slabá obrazovka - použita z Audio Sonic, kondík ve vertikálu a nabastlen jiný čs. zvuk (na ten co tam byl nešlo pořádně ccir  ani oirt). Made in Korea, cca1993.

     


Ultravox 3730 - Šasí Daewoo, novější provedení oproti prvnímu modelu na této stránce. OSD, Pal B/G, VHF/UHF, 14´´ obrazovka.